“Не святкую 8 Березня!”: Сергій Притула та інші зірки розповіли чому не відзначають Міжнародний жіночий день

25152
фото: Сергій Притула

Бути чи не бути Міжнародному жіночому дню – ось в чому питання. З недавніх пір ця тема – предмет гарячих дискусій. З кожним роком коло противників цього свята зростає. Деякі з провідних українських зірок також опинилися в їх числі.

Про це пише Теле Неделя.

Сергій Притула , ведучий ігрового шоу “Хто зверху?”, пост-шоу “Пристрасті за Ревізором” та “Вар’яти-шоу”:

“Я вважаю, що нам, людям медійнім, потрібно перестати популяризувати совкові рудименти.”

Наталя Гоцій, топ-модель, ведуча проекту “Подіум”:

“По-перше, я 10 років жила в Нью-Йорку, де не існує свята “8 Березня”. А, по-друге, я абсолютно сучасна жінка, без будь-яких гендерних забобонів. Вважаю, що у нас кожен день повинен бути святом. І не потрібно малювати на календарі червону вісімку, щоб з’явився привід купити собі квіти. Я мовчу про те, щоб чекати їх від когось.

Якщо копнути глибше, то “8 Березня” – це не просто жіночий день, це день жіночої солідарності, який був створений, щоб нагадати чоловікам про рівні права. А не для того щоб примусити їх купити тюльпани і торт.

Я емансипована жінка, яка не дотримується радянських традицій. І двох своїх синів до них, до речі, теж не привчаю.”

Олена-Христина Лебідь, ведуча проекту “Аферисти в мережах”:

“Зізнаюся, у мене до свят специфічне ставлення. Я люблю тільки Новий рік – це для мене однозначно свято-свято. Ще день народження. Так склалося, що у мене з молодою людиною свято постійно. Іноді веселе, іноді химерне, іноді божевільне. Тому я не фокусуюсь: “Так-с, сьогодні “8 Березня”, ноги поголила, волосся уклала, манікюр зробила, сиджу, не рухаюсь, чекаю”. Привітає з “8 Березня” – значить, привітає. Чи не привітає – то й добре. Я знаю, що ми все одно обіймемося, поцілуємося, наговоримо один одному приємностей, і більше нічого не треба! Я з тих людей, які більше люблять дарувати подарунки, ніж приймати. Для мене це окремий фетиш – вибирати, упаковувати, уявляти, як цей подарунок сприйметься. Щоб все ідеально-ідеально.”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини