“Нaцiя дичaвiє. Скaжeнiє. Знищуєтьcя. Їм уciм вигiднo “ятpити” нaшi paни…” – Наталія Мосейчук

1621

“Гидота. Їм усім вигідно «ятрити» наші рани. Їм вигідно, щоб ми зализували їх не піднімаючи голів. Нація дичавіє. Скаженіє. Знищується…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише українська журналістка та телеведуча Наталія Мосейчук:

“Майдан. Нерозслідувана історія. Вчорашній ефір. Один з найтяжчих у підготовці та емоційному сприйнятті. Всередині редакції багато дискусії навколо контраверсійних моментів. Прийняли рішення: не кликати людей, які працювали на владу Януковича – ні силовиків, ні політиків. Не той день і не та дата.
Рейтинг – найнижчий. Рейтинг-ляпас. Резонанс – один з найвищих. Зачепило і колишніх «ригів» і порохоботів. Перехресний вогонь з образ на мою адресу від двох сторін у соціальних мережах – найяскравіший приклад того, що обом цим сторонам є за що відповідати. Провокація постом Олени Лукаш – а це була провокація(!) – про «липову Сотню» спрацювала. «Липова» Сотня, герої-беркутівці – риторика «антимайдану» сквозить з усіх шпарин на багатьох телеканалах. Безпосередні учасники подій – мовчать, гидуючись спростовувати «правду» юристів Януковича, мовляв, «все і так відомо». Ні! Не відомо! І вчорашній ефір це довів.

Нічого вдавати, що Портова і тих, хто має інший погляд на ці події немає. Вони є. І у них такий самий український паспорт, як і у всіх. І вони переходять в атаку. Ми свої барикади розібрали. Ми вирішили, що революція закінчилася втечею Януковича. Сьогодні Геннадій Друзенко написав «ми програли революцію шість років тому». Погоджуюся. Бо її жертв не поминають ні у церквах, ні у школах. Те, за що стояв Майдан так і не стало нашою спільною ідеологією.

Вчора я вкотре спробувала «поміряти загальну температуру по лікарні», як кажуть, і спитала учасників програми про примирення. Чи воно можливе між тими, кого розділяли барикади? Років три тому про ідеологію примирення говорив за лаштунками студії один топ політик часів Порошенка. Людина двох майданів. Три роки тому він казав, що необхідно мирити беркутівця і його жертву. Тоді така риторика від одного з лідерів Майдану виглядала дикунством і зрадою. В історії програми був ще один політик, який відповідаючи на це саме питання рік тому сказав « милосердя важливіше за справедливість». І вчора Президент Кравчук сказав, що про примирення можна буде говорити тільки після справедливого слідства і суду. Ви у них вірите?! Я – ні. У мене є всі підстави говорити, що політикам вигідно НІКОЛИ не завершити слідство по Майдану. «Роз’ятріть цю рану!» – кричала одна з депутаток. «Липовою Сотнею», коронавірусом – чим завгодно.

Ці дві сторони, які розривають країну заради реваншу, в активному пошуку нових підстав підняти голову. Ці дві сторони – дзеркальне відображення одна одної. Тітушня, яка зграями добивала майданівців у 2014му і тітушня у Нових Санжарах – це ті недобитки, яким влада, що прийшла після Революції Гідності, дозволила вижити. Підозрюю, навіть взяла на службу. Це явище, яке не засудили на рівні закону та жорстких покарань. Гидота.
Їм усім вигідно «ятрити» наші рани. Їм вигідно, щоб ми зализували їх не піднімаючи голів. Нація дичавіє. Скаженіє. Знищується”

Майдан. Нерозслідувана історія. Вчорашній ефір. Один з найтяжчих у підготовці та емоційному сприйнятті. Всередині…

Gepostet von Наталія Мосейчук am Freitag, 21. Februar 2020

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини