Наталія Мосейчук: Алаверди. Шановні пані та панове політики. Накипіло. Одразу тисячу разів перепрошую за різкість

4042
Наталія Мосейчук фото: Право на владу

Телеведуча Наталія Мосейчук у Facebook звернулася із гнівним посланням до політиків. Вона звинувачує представників влади у тому, що вони “загрібають жар” руками журналістів, боячись поставити в ефірі незручні питання своїм колегам із найвищих ешелонів влади, наприклад Луценкові.

Ви приходите на ефіри. У вас відкриті мікрофони. І коли ви не ставите питання Луценку тому що Вам незручно спілкуватися з позиції «знизу догори» – це Ваші особисті комплекси та психоемоційні травми.

Коли на наступний день після ефірів ви приходите до своїх однопартійців і переконуєте, що на «плюсах» Вас «мочать» – це Ваша нечесність та маніпуляція. Коли ви звинувачуєте журналістів у «теплих ваннах» Генпрокурору – це ваша БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ і спроба перекласти провину на журналістів. БО НАМ ЩЕ ВІРЯТЬ. А ВАМ ВЖЕ НІ. Я можу зрозуміти, що вам огидно спілкуватися з багатьма собі подібними. І ви хочете це зробити руками журналістів. Використавши нас.

Не вийде. У вас свої війни. У народа – своя війна. У нас різні війни. Тому закінчуйте з претензіями і працюйте. Поки люди не знесли вас усіх, бо своїми «війнушками» ви пробили дно.

Роксоляна Панич, для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини