“Нас шокувала реакція на білих людей”: тернопільська блогерка розповіла про поїздку до Індії (фото)

5566

Тернопільська блогерка Наталя Литвин вирішила урізноманітнити свої мандри, тому цього разу відвідала Індію. 

Про перебіг поїздки вона написала у своєму блозі в мережі Instagram:

“Привіт з Індії. Або, як тут вітаються, намастé!⠀Просто одного вечора вирішили, що хочемо чогось цікавішого, ніж море чи all inclusive. А Саша давно мріяв про Тадж-Махал (одне з чудес світу).

Сьогодні ми в Делі. Перші враження… Ми в шоці від реакції на білих людей! Йдемо по вулиці – нас фоткають, знімають. Хтось підійшов зробити селфі – за хвилину біля нас вже натовп з 20-30 людей, черга на фото, кожен обіймає, пхається. І відмовити шкода, бо вони з добрими намірами, і стояти півгодини не варіант.

Я вже навіть встигла знятися у вайні якихось місцевих блогерів. Казав, що буде мільйон переглядів. Ну-ну.. хоча з їх населенням 1,3 млрд все можливо. Кожен шостий у світі – індус.

Англійська в Індії – як українська в Закарпатті. Важко зрозуміти, дуууже! Це їх друга державна мова після хінді, але вимова і перекручені слова тягнуть на якусь нову невідому мову.

Рух на дорозі! Охххх!!! Це варто окремого посту. Дорогу можна переходити хвилин 15, ніякі зебри не допомагають, тут не існує ПДР та всі безкінченно сигналять.

Їжа! Відчуваю, що сяду тут на вимушену дієту. В принципі, і так піст. Супермаркетів/магазинів немає (може 1-2 на цілу столицю). Місцеві страви дуже гострі, навіть якщо просити “no spicy”, вулична їжа не зовсім приємно пахне, всі її беруть руками, антисанітарія…

Хто був в Індії? Що ви їли? Тут шикарна архітектура! Не схожа ні на що. Ледь не забула, на мене напала коза. Надіюсь, з коровами проблем не буде. І це лише перший день! Плануємо об’їздити ледь не всю Індію. Буде весело”.

ntext-photo”>

Джерело: Сайт міста Тернополя

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини