“Нам є над чим працювати”: KAZKA про виступ на нацвідборі на “Євробачення-2019

1565
KAZKA

Гурт KAZKA, який під час другого півфіналу нацвідбору на “Євробачення-2019” розкритикували глядачі і підтримали судді, порушив мовчання щодо свого номера на конкурсі.

Про це повідомляє ТСН

На сторінці в Instagram колектив подякував шанувальникам за вірність та підтримку і суддям за “підтримку та об’єктивність”. Разом з тим KAZKA визнала, що певні мінуси під час їхнього виступу таки були.

“Ми не боїмось визнавати свої слабкості. Нам є, над чим працювати та куди вдосконалюватись. Ми розуміємо, що суспільство (як фанати, так і ті, хто не зичать нам успіху) будуть кожну нашу помилку розглядати під мікроскопом. Це нормально, адже здорова критика дає поштовх ставати кращими! Нажаль, ми також помітили спроби задіяти брудні методи боротьби у нацвідборі 2019 року”, – йдеться у повідомленні колективу у фотоблогу.

View this post on Instagram

Ми хочемо подякувати ВАМ! Нашій прекрасній команді! Всім, хто брав участь в роботі над номером. Ви справжні професіонали, працювати із вами – одне задоволення! Членам журі за підтримку та об’єктивність! За всі приємні слова та конструктивну критику. Звісно, нашим відданим слухачам – нашим вірним друзям. Без вас це все було б марним. Обожнюємо! Ви – найкращі! Претендувати на те, щоб виступати від імені всієї країни — це велика відповідальність! Ми не боїмось визнавати свої слабкості. Нам є над чим працювати та куди вдосконалюватись. Ми розуміємо, що суспільство (як фанати, так і ті, хто не зичать нам успіху) будуть кожну нашу помилку розглядати під мікроскопом. Це нормально, адже здорова критика дає поштовх ставати кращим! На жаль, ми також помітили спроби задіяти брудні методи боротьби в Нацвідборі 2019 року. Але головне — це підтримка наших слухачів, яку ми відчуваємо кожен день! Ми віримо в себе, в свою команду, в свого глядача і в ту музику, яку граємо. Дякуємо вам за вашу підтримку!! ❤️❤️❤️ @orttu_official @smashedeyeshadows @artvarivoda Photos by @d1ff ⚡️

A post shared by KAZKA (@kazka.band) on

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини