Наймолодша художниця-рекордсменка живе у Вінниці (фото)

1588

Трирічна Настя Барчишена потрапила до Книги рекордів України

Учора, 19 квітня, у Вінниці відкрилася персональна виставка картин 3-річної Анастасії Барчишеної. Під час відкриття виставки було зафіксовано рекорд України: дівчинку визнано наймолодшою художницею України, яка малює в стилі реалізм. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця. інфо.

Дівчинка почала малювати з двох років. У трирічному віці вже створила 14 картин різних розмірів акриловими та олійними фарбами.

Мати дівчинки Анна Барчишена – художниця, має власну художню школу. Вона зауважує, що Анастасія усі картин пише сама, без сторонньої допомоги.

“Коли вперше Настя намалювала картину, я вирішила купити їй набір з фарбами і всі матеріали. Але я їй не допомагаю створювати нові картини, це категорично. Вона почала бачити так кольори, як не бачать навіть старші діти, в тому її і особливість. Настя малює на рівні дітей, яким 6-8 років. На створення однієї картини в неї йде близько двох годин, але коли дочка бере у руку кісточку, то малює все за раз”, – розповідає мама юної художниці.

Відвідати виставку вінничани зможуть до 26 квітня.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини