На Волині громада села не допустила в храм єпископа УПЦ МП

1958

У церкву села Красноволя у неділю 13 січня прибув Єпископ Волинський і Луцький УПЦ МП (РПЦ) Нафанаїл з іншими священиками.

Однак, місцеві жителі делегацію УПЦ МП (РПЦ) не допустили, пише волинське видання Район.Маневичі.

У церкву зайшов Маневицький благочинний ПЦУ отець Андрій.

Додамо, 30 грудня 2018 роу громада у Красноволі прийняла рішення більшістю своїх голосів перейти в Православну Церкву України.

Також 12 січня громада на Старовижівщині вирішила переходити до ПЦУ.

Голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк сказав, що буде в межах Законів України всім забезпечувати додержання прав і свобод.

«Я, як голова РДА згідно статті 119 Конституції України, маю забезпечувати виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, а також законність і правопорядок, додержання прав і свобод усіх громадян. Це написав спеціально на початку! А тепер до суті питання. Сьогодні у село Красноволя, громада якого провела процедуру переходу в Православну Церкву України приїхав єпископ Волинський УПЦ (РПЦ) Нафанаїл з іншими священниками, я так розумію, щоб показати, що ніякого переходу нема. Але їх у храм місцеві жителі не допустили. Отже, остання спроба залишити громаду в Російській православній церкві не вдалась!

Шаную усі конфесії, які є на території району. І буду в межах Законів України всім забезпечувати додержання прав і свобод. Але якщо церква має свій центр управління в Москві, зокрема в Кремлі, то це потрібно прямо говорити людям і хто бажає служити чи молитись саме в такій Церкві їм ніхто не буде перешкоджати!

Для усіх, хто має сумнів в підпорядкованості Волинської Єпархії і, відповідно, Колківського і Маневицького благочинь УПЦ (а реально РПЦ) подаю скрін із офіційного сайту Русской православной церкви (Московский Патриархат), де вказано кому належать ці структури!» – прокоментував керівник району.
Скріншот

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини