На Вінниччині люди виходили пташеня лелеки, яке випало з гнізда (фото)

1928

В с. Широка Гребля Вінницького району місцеві жителі врятували пташеня лелеки, яке випало з гнізда. Лелечиня кілька днів виходжували та ловили жаб у місцевому ставку, аби вигодувати пташеня.

Фото Галини Лебідь

«Ми в суботу вранці приїхали на дачу, там на подвір’ї є гніздо лелек. Двоє пташенят було в гнізді, одне бігало внизу. Ми його впіймали. В нас город виходить на ставок, вставали о п’ятій годині ранку ловити рибу та жаб для пташеняти. Воно відразу з’їло чотири жаби, і так почали підгодовувати пташеня. На ніч забирали його в хлів, аби не пропало», – розповідає Галина Лебідь.

Коли лелечиня виходили, то висадили його на хату і він полетів в гніздо.

«Слава Богу, ми його виходили. Потім висадили його на хату і з хати він полетів в гніздо. Він був слабкий, але вилетів. Зараз їх п’ятеро – троє діток і мама з татом», – додає пані Галина.

Фото Галини Лебідь
Фото Галини Лебідь

Галина Лебідь розповідає, що лелеки в їх обійсті живуть давно, але одного року була трагічна історія, коли птахи повикидали з гнізда яйця, які висиджували.

«Минулого року тут поселилась пара, потім прилетів третій птах і викинув з гнізда всі яйця. Вони троє бились, один поскидав яйця, так в них нічого не склалось…

Позаминулого року було дуже гарно, коли вони вчились літати. Пташенята перелітають зі стовпа на сповп або зі стовпа на хату. Коли мале пташеня летить вперше, то може пів дня сидіти на стовпі, бо боїться перелетіти», – розповідає Галина про свої спостереження.

Джерело: Вiнниця.info, фото Галини Лебідь

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини