На сайті президента з’явилась петиція з вимогою скасувати бюджетне фінансування політичних партій в Україні

10454

Електронну петицію зареєстрував 23 липня 2019 року лідер політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко.

Політик закликав президента скасувати або призупинити законодавчі акти, які передбачають фінансування політичних партій з Державного бюджету та скерувати ці кошти на вирішення більш важливих для держави проблем.

“За 2016-2019 роки з Державного бюджету України на діяльність політичних партій виділено майже 1 мільярд 500 мільйонів гривень.
Левову частку коштів отримали також партії, які не потрапили до новобраного парламенту («Народний фронт», «Радикальна партія Ляшка», «Самопоміч», «Опозиційний блок»).
Гроші, що надходять з кишень українських громадян, партії витрачають переважно на телевізійну рекламу, якою їхні лідери вітають нас зі святами. На моє переконання, використовувати народні гроші на утримання партій у воюючій, бідній, корумпованій країні – цинічно і неприпустимо.
Відомо, що з 2019 року величезні гроші також отримають партії, які не потрапили до парламенту. Нині за державний кошт фінансуватимуться не лише політичні сили, які подолали 5% бар’єр, а й ті, що набрали 2%. Попередньо, за оцінками експертів, партії отримають такі суми з бюджету за 5 років:
«Слуга народу» — понад 2,685 мільярди;
«Опозиційна платформа» — 705 млн;
«Європейська солідарність» — 545 млн;
«Батьківщина» — 465 млн;
«Голос» — 385 млн;
«Сила і честь» — 270 млн;
«Опозиційний блок» — 200 млн;
«Партія Шарія» — 190 млн;
«Радикальна партія Олега Ляшка» — 170 млн;
«Українська стратегія Гройсмана» — 135 млн;
«Свобода» — 130млн.
В цілому на утримання цих партій за 5 років діяльності Верховної Ради український народ повинен витратити близько 5 мільярдів 900 мільйонів гривень.
Пропоную скасувати або, принаймні, призупинити законодавчі акти, які передбачають фінансування політичних партій з Державного бюджету.
Ці кошти слід скерувати на вирішення вкрай важливих проблем, пов’язаних із безпекою та оборонною міццю держави і якістю життя людей. Зокрема – на фінансування армії, освіти, культури, медицини, здоровго способу життя”,
– йдеться у тексті петиції.

МИ ПРОТИ ФІНАНСУВАННЯ ПРОРОСІЙСЬКИХ ТА ОЛІГАРХІЧНИХ ПАРТІЙ ЗА БЮДЖЕТНІ ГРОШІ!!!Команда Громадський рух Миколи Томенка…

Gepostet von Микола Томенко am Mittwoch, 24. Juli 2019

Анастасія Сорока для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини