На Полтавщині школяр упіймав рекордної ваги щуку – 11 кілограмів

1128

Рибину вагою 11 кілограмів 200 грамів виловив із Псла Роман Срібний, учень Великобагачанської школи.

По це з’явилась інформація на сторінці Великобагачанської селищної ради. Багато хто піддав сумніву, що дитина здатна виловити гігантську рибину.

Мама хлопця Світлана Срібна підтверджує інформацію, що то улов її сина. Жінка каже, що тут не сила потрібна, а вміння користуватись спінінгом. Вона розповіла, як усе було.

Це сталося у День рибалки, дві родини відпочивали з наметами біля річки.

– Чоловіки попливли човном, ми з кумою ще спали. А Роман уже був біля води, де стояли 4 спінінги. Чую – син гукає, що тягне щось. А потім бачу – як виважує, підкручує. Я була шокована, що мій син таке вміє. Роман керував, щоб я прибрала спінінги, бо риба веде його управо, я допомогла. А потім вже біля піску, коли він дотяг рибину аж туди, я взялась за волосінь. Тут на галас прибігла з намету кума, вона теж підключилась – узяла рибу за зябра, – розповідає Світлана Срібна, мама юного риболова.

Зважили щуку – 11,2 кіло.

Фото: https://www.facebook.com/velyka.bagachka.rada
Фото: https://www.facebook.com/velyka.bagachka.rada

Пані Світлана каже, що тато хлопчика та кум не повірили, коли Роман та жінки доповіли телефоном про улов, тим паче снасті були на сома, а впіймалась така щука.

Хлопчина ловить рибу з 8 років, секретів риболовецької справи вчить його кум Павло і татко.

Із гігантської щуки приготували юшку, маринували та запікали (возили додому морозити, адже велика, на природі могла зіпсуватись).

Раніше підліток ловив невелику рибу – якщо щучки, то до кілограма.

Джерело: Коло. News

Автор: Ніна Король

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини