На Патріарха Київського Філарета готували замах — УПЦ КП

1346

Заштатний єпископ Української православної церкви Київського патріархату Севастіан (в миру Возняк Михайло Ярославович) готував замах на Патріарха Київського Філарета.

Фото з відкритих джерел

Про це йдеться в журналі засідання Священного Синоду 27 липня 2018 р. на сайті УПЦ КП, інформує Громадське телебачення.

«25 травня 2018 р. заштатний єпископ Севастіан (Возняк) разом зі своїм сином ввечері у не прийомний час в світському одязі увійшов до резиденції Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та мав намір потрапити до особистих покоїв Предстоятеля, який у цей момент вечеряв у трапезній. Почувши, що хтось пройшов коридором, з дверей кухні вийшла економ Патріархії монахиня Варвара, на яку вказаний єпископ Севастіан (Возняк) відразу напав, спрямувавши їй в обличчя сльозогінний газ із заздалегідь приготовленого балончика. Після цього батько і син втекли з місця злочину», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що при затриманні правоохоронними органами заштатний єпископ визнав свою участь у вказаних подіях, пояснивши свій вчинок намаганням потрапити до Патріарха на прийом.

«Якщо ж дехто із кліру, або ченці, що виявляться пов’язаними клятвою один з одним, або чинитимуть підступи проти єпископів, чи своїх співпричетників, нехай повністю будуть позбавлені свого «ступеня», інших правил вказаного змісту — заштатного єпископа Севастіана (в миру Возняка Михайла Ярославовича) позбавити священного сану», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Возняк був звільнений від керування Чернігівською єпархією ще у 2008 році. Мотивом звільнення він вказав «особисті причини».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини