На Львівщині жінка прикрасила балкон оригінальним орнаментом із пластикових кришечок (фото)

1874

77-річна мешканка Червонограда Лариса Троцюк прикрасила свій балкон на четвертому поверсі у будинку на вулиці Тарнавського в оригінальний орнамент із пластикових кришечок. У центрі – тризуб і напис “Слава Україні”.

Про це повідомив Форпост з посиланням на “Новини Прибужжя” у номері за 17 травня.

Конструкція майстрині міцна й надійна: не боїться ані вітру, ні дощу, ні снігу.

Свого часу жінка працювала електромонтером підстанції на 6 тисяч вольт на шахті “Відродження”, тепер – на заслуженому відпочинку.

Цей балкон справді унікальний. Оздоба привертає погляди перехожих і викликає припущення – суперечки: із чого зроблена? Адже впродовж довгого часу не тьмяніє – що то за така фарба?! Виглядає акуратно й компактно.

“Матеріал – звичайнісінькі пластикові кришечки. Донька Ольга привозила із Херсонської області, де мешкає, їх коробками. Сприяла приятелька, а згодом – усі знайомі, друзі, коли дізнались, скільки потрібно для оздоблення балкона. Зібрали всі кольори, які тільки є. Канву робила із дроту, а впоперек давала дратву, ту, що чоботарі використовують. Кожну кришечку перед “наживленням” ретельно відмивала від усіляких написів, найліпше підійшов ацетон. Дзюравила чотири дірки, щоби прошивати і кріпити на усі боки. У цьому син Анатолій допомагав. Опісля частинами із підготовлених кришечок підбирала орнамент і кріпила його міцно до перил балкона”, – ділиться своєю технологією майстриня.

Жінка працювала захоплено, впоралась за 1,5 місяця, бо прагла швидше побачити витвір. Оцінили його й інші – і тепер тризуби від Лариси Троцюк є і в територіальному центрі Червонограда, і в навчальних закладах Сокальщини, Бродах, Белзі.

Повідомили також, що є і в Українському домі у Варшаві. Вона щедро дарує свої вироби і радіє цьому.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини