«Ми в Португалії проводимо акції, щоб нагадати: війну в Україні розпочала Росія» – волонтерка Валентина Тимчук

1358

Сині й жовті паперові кораблики пливуть річкою Тежу в Лісабоні, а над столицею Португалії лунають співи українською і кримськотатарською мовами.

Про це розповідає радіо Свобода

Так українська громада Португалії долучилась до всесвітніх заходів на підтримку українських військовополонених та політв’язнів у Росії. Крім цього, українці Португалії від початку бойових дій на сході України, з 2014 року, підтримують українських воїнів, родини загиблих, допомагають дітям Донбасу. Про це Радіо Свобода розповідає засновниця благодійної асоціації «Відкрите серце» Валентина Тимчук.

– Я – волонтер з 2014 року, ми з посестрами і побратимами здійснили кілька важливих гуманітарних проектів: ми допомагаємо дітям з родин загиблих українських бійців, підтримуємо соціально незахищені родини, дитячі інтернати (сиротинці). Намагаємось за можливості допомагати будинкам для літніх людей. А ще, як і багато інших українських організацій у світі, ми збирали медикаменти і пересилали в Україну учасникам бойових дій на Донбасі. Це було у перші місяці російсько-української війни.

А минулого року ми упродовж усього трьох місяців змогли зібрати і відправити в Україну понад 900 кілограмів гуманітарних вантажів, здебільшого для дитячих інтернатів і будинків для літніх людей. На передову передавали продукти харчування, у військові шпиталі – ліки. Продовжуємо цим займатись – збираємо гуманітарну допомогу родинам загиблих бійців і сиротинцям.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини