«Мої брати переможуть, та я тут не для того, щоб пи*іти про політику»: Сергій Міхалок відреагував на протести у Білорусі

696

Білоруський музикант, фронтмен гурту BRUTTO Сергій Міхалок під час концерту в одному з одеських нічних клубів публічно висловився щодо протестів у Білорусі.

Мітинги тривають з 9 серпня, проте артист лише зараз вперше сказав щось про них.

Напередодні активісти пікетували біля входу у заклад, де мав виступати Міхалок. Вони були обурені, адже під час Революції Гідності пісня співака “Воины света” стала справжнім символом свободи та нескорення, а коли біда трапилася на його батьківщині, він мовчав протягом чотирьох днів. Як повідомляє кореспондентка hromadske, вчора зі сцени Міхалок зазначив, що він приїхав не про політику говорити.

“Я знаю, що мої брати-білоруси, які борються там, зовні, переможуть, як “воїни світла” розправляться з Дартом Вейдером, але я тут не для того, щоб пи**ти про політичні розклади”, – сказав артист перед початком концерту.

Це було перше публічне висловлювання Міхалка після початку кривавих протестів у Білорусі. Раніше він лише опублікував на особистій інстаграм-сторінці кліп гурту BRUTTO “Родны край”, проте у дописі не вказав жодних коментарів, окрім назви пісні. Така реакція обурила прихильників, адже від нього очікували прояву чіткої громадянської позиції.