Мерія Херсона жoрcтко відповіла Путіну на “споконвічно російські території”

1187

Міський голова Херсона разом з 33 депутатами міськради жорстко відповіли Володимиру Путіну на його мантру про “споконвічно російських територіях”, якими, на думку російського гаранта, є південь і південний схід України.

Про це свідчить заява, розміщена на сайті міської ради.

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко вважає, що не можна залишати без відповіді слова, привселюдно сказані Путіним, про те, що південний і південно-східний регіон України є “споконвічно російськими територіями”, передає сайт міськради.

Це фраза, вимовлена ​​Путіним на його недавній великій прес-конференції, звернула на себе увагу не тільки політиків, а й людей, далеких від політичної тусовки. Путін вже не приховує своїх імперських замашок і привселюдно оголошує, куди ще тягнуться його амбіції. Це можна було б вважати мріями старіючого “наполеона”, якби він не був наділений реальною владою. А тому “мрійнику” потрібно дати зрозумілу відповідь, щоб він навіть і не думав про подальше “збирання земель”.

“Я вважаю, що на такі заяви треба реагувати. Ми два десятиліття закривали очі на те, що вони називали Крим російським, і марно. Тому що збоченці тим і відрізняються від нормальних людей, що не тільки фантазують, але і втілюють свої мрії в реальність . І їм все одно, що ці мрії обертаються кошмаром для всіх інших “, – пише Миколаєнко.

Далі міський голова нагадує те, що “споконвічно російські території” – це всього лише підмосковні болота. А все, що знаходитися за їх межами, було видобуто московитами підлістю і жорстокістю. “Ця імперія стоїть на кістках”, – зауважує Миколаєнко. Причому на кістках багатьох народів, включаючи також і українців, зауважує мер.

Українцям варто про це пам’ятати, коли вони стикаються з чим-небудь російським. Неважливо з чим: перекрученою історією, сучасною пропагандою, навіть – шоу-бізнесом. Бо насіння розкладання і помилкової манії величі посіяні російськими предками-поневолювачами в усьому. “Причорномор’я настільки прекрасне і далеке від московських боліт, що мені важко уявити собі, як Путіну могла прийти така думка, що Росія має до нас якесь відношення.

Південь України – етнічно, ментально, географічно, культурно – український. Завжди був українським і буде тоді, коли Росії вже не буде “, – підводить риску під своєю заявою херсонський мер. Свої підписи під заявою градоначальника залишили 33 депутата.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини