Мер нагородив 8-річного львів’янина за порятунок друга

1580

Восьмирічний львів’янин Володимир Соловйов врятував свого друга, коли той випадково впав у воду. За геройський вчинок хлопчик отримав подяку, книгу та планшет від міського голови Львова Андрія Садового. Ще й випили разом з мером по горнятку какао.

Пригода трапилася ще 28 травня у смт Ярмолинці на Хмельниччині, коли хлопчик гостював у тата. Того ранку Володя з 12-річним другом Вадимом пішли рибалити на місцеву водойму. Однак старший хлопчик не втримав рівноваги і впав у воду, до того ж він не вмів плавати. Володя, не роздумуючи, кинувся за ним і врятував. Львів’янин півтора року займається плаванням на «Динамо». Однак в тій воді герой втратив свій телефон.

«Коли Вадим закину вудочку, він послизнувся і впав. Я йому подав руку, витягнув його трохи, ми двоє послизнулися і впали. Потім встали і пішли на берег. Підсохли і пішли», ‒ розповів малий герой-рятівник Володимир Соловйов.

Надзвичайники подали Володю на всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник» року. Він увійшов у п’ятірку найвідважніших України. Вже завтра у Маріїнському палаці в Києві хлопчику також вручать подяку.
Фото: прес – служба ЛМР

Джерело: zaxid.net

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини