“Медведчука судять. Це не жарт. Сьогодні о 10.15” – Сергій Лещенко

663

Журналіст і колишній народний депутат Сергій Лещеншко у свому профілі у Фейсбук поділився інформацією про судовий розгляд у справі про порушення порядку надання або отримання внесків партією Віктора Медведчука.

Публікуємо допис Сергія Лещенка в оригіналі.

Медведчука судять. Це не жарт.

У четвер, 5 вересня 2019 року в Оболонському суді Києва на 10:15 ранку призначено до розгляду адміністративну справу. Правопорушний – Медведчук. Предмет позову – порушення порядку надання або отримання внесків. Суддя-доповідач: Жежера О.В. Номер справи – 756/11334/19

Нещодавно президент Зеленський обіцяв показати всьому світу, з яких рахунків фінансується партія Медведчука, і чи українська ця партія взагалі. Це судове засідання – гарний привід почати дізнаватися про джерела, які утримують політичну надбудову агента кремлівського кума.” – написав журналіст.

Нагадаємо, нещодавно Зеленський заявив: «Партія Медведчука, там є чимало запитань, це його партія, або там тимчасове об’єднання і хто вони такі. Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, звідки гроші на фінансування каналів. Ми вже дуже багато знаємо і готові розібратися в цій ситуації», – написав Сергій Лещенко

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

До теми: