Львівський кліп співачки зі сходу (відео)

1388

Популярна співачка Samra, учасниця Євробачення 2016 від Азербайджану зняла в Україні кліп на пісню Hypnotized.

Для зйомок було обрано понад 10 локацій в центральній частині Львова. Усі роботи були організовані і проведені львівською студією “We Production”, повідомляє ресурс intvua.com із посиланням на photo-lviv.in.ua

Ідея кліпу належить режисеру Георгію Дергачову: “Ми хотіли передати всю ніжність першого кохання – по-дитячому щирого почуття, і водночас непередбачуваного. Кліп розповідає дещо незвичну історію – нам хотілось показати, яким саме чином це прекрасне почуття змінює людей, і не лише людей. Тож на глядачів чекає сюрприз в кінці кліпу. (Усміхається) Щиро сподіваюсь, що нам вдалося показати чарівну трансформацію головної героїні від “загіпнотизованої” до коханої дівчини”.

Нагадаємо, що Самра Рагімлі (Samra Rahimli) зайняла 17-те місце у фіналі конкурсу Євробачення 2016, з піснею Miracle. На цьому ж конкурсі співачка познайомилась з командою компанії “We Production”, що в майбутньому принесло плідну співпрацю у вигляді декількох спільних проектів.

“Зйомки кліпу були дуже насиченими та емоційними, проте було весело і приємно працювати з командою професіоналів. В перший день зйомок нам дуже пощастило, адже було сонячно і тепло. Ми змогли зняти чудові кадри прямо на вуличках Львова! А на третій день, після студійних зйомок, навколо вже були кучугури снігу. Львів – чудове і непередбачуване місто, як і сама любов!” – каже Samra.

Львів уже не вперше стає “знімальним майданчиком” для популярних виконавців. Проте співачка з Азербайджану побувала тут вперше, до того відвідувала лише Київ і Дніпро.

“Тут усе красиве і цікаве. Це місто-загадка, місто натхнення, у Львові ви можете знайти все необхідне, дуже близько і зручно. Я навіть покаталась на львівському трамваї! Чому кліп знімали саме тут? – Хотілось показати затишок, кохання, теплу атмосферу для закоханих. Львів для цього ідеально підходить” – розповідає співачка.

На українському телебаченні кліп не буде представлений, проте будь-хто зможе переглянути його на YouTube-каналі співачки:

“Шкода, що кліп – це лише декілька хвилин. Під час зйомок мені здавалось, що ми створюємо справжнісіньке повнометражне кіно!” – коментує режисер.

Джерело: UAModna

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини