Лариса Ніцой: “Нате, українці. Втирайтеся. Обговорюйте й далі, чи на часі українська мова, розколює чи не розколює вона українців, це “язик вражди” чи ще щось там.”

1237

На своїй сторінці в Facebook українська письменниця Лариса Ніцой розкритикувала своїх співвітчизників за дуже мляву боротьбу за свою мову, навівши як приклад Казахстан, де кандидат на президентську посаду в країні не був допущений до виборів через незнання державної мови. Разом з тим, Ніцой вважає, що українці фактично втратили свої риси справжніх борців.

“Нате, українці. Втирайтеся. Обговорюйте й далі, чи на часі українська мова, розколює чи не розколює вона українців, це “язик вражди” чи ще щось там.

Аж на стіни хочеться дертися з відчаю. ЯК? Як з лицарів – грози тевтонців, як з чубатих воїнів, яких наймала Європа для перемог, ми перетворилися в тюхтіїв, які й можуть, що втиратися від плювків та мимрити у своє виправдання: “Та ми тут своє хочемо, хоч крихточку, можна? Ну будь ласонька, ми будемо хороші, слухняненькі… ” – пише Ніцой.

Нате, українці. Втирайтеся. Обговорюйте й далі, чи на часі українська мова, розколює чи не розколює вона українців, це "…

Gepostet von Larysa Nitsoi am Donnerstag, 2. Mai 2019

Джерело: Старко

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини