Киянин 10 років фотографував одну і ту ж лавку у дворі: вийшло ціле життя (фото)

3041

Український фотограф Євген Котенко протягом десяти років фотографував одну і ту ж лавочку в Києві. В результаті вийшла серія знімків, що відображає реальне життя столичних мешканців однієї із київських вулиць.

Першу фотографію Котенко зробив в 2007 році. Знімав фотограф з вікна кухні батьківської квартири, яка знаходиться на четвертому поверсі. «Я не ставив перед собою ніяких цілей або тимчасових рамок, просто йшов на кухню і визирав у вікно. А подивитися зазвичай було на що », – розповів Євген Котенко.

Більшість знімків вийшли сатиричними. Серед героїв портретів представлена ​​як молодь, так і доросле покоління.

Велика частина із них розповідає про нелегку долю місцевих п’янчуг. Однак сам фотограф заявив, що з самого початку не ставив перед собою завдання викривати в чому-небудь місцевих жителей.

Євген Котенко: «Найгірше – бачити тих, з ким ходив в школу, випивають на цій лавці, а потім повзуть додому, як рептилії. Я боявся, що, якщо вийду на вулицю, стану одним із них ».

Однак серед знімків фотографа можна помітити не тільки п’яниць. Проте Котенко розповів, що багато хто розкритикував його роботи. За словами фотохудожника, людям не сподобалася демонстрація недоліків.

Тим часом, роботи Євгена виявилися цінними. Зокрема, зараз вони виставляються в одному з київських закладів.

У 2017-му році фотограф Євген Котенко переїхав жити в інше місце. Швидше за все, на цьому знімку його серія буде перервана …

Джерело: life

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини