“Кузьмі – 50”: фото та відео з грандіозного концерту у Львові

6687

15 вересня на стадіоні “Арена Львів” відбувся грандіозний концерт, присвячений дню народженню Андрія Кузьменка. Пісні Кузьми “Скрябіна” зазвучали по-іншому у виконанні популярних українських артистів.

У Львові відгримів довгоочікуваний концерт до 50-річчя співака та фронтмена гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка. Організатори шоу встановили сцену з великим екраном, на якому транслювали архівні кадри з життя артиста та його кліпи. Цим, за словами очевидців, створювався ефект, наче “Скрябін” був присутній на грандіозному виступі.

Розповідає 24 канал

Віддати шану Кузьмі прийшли десятки українських зірок, які заспівали відомі та маловідомі пісні артиста. Зокрема, у концерті взяли участь Джамала, Тарас Чубай, “Піккардійська Терція”, Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров (Pianoбой), Сергій Танчинець (“Без Обмежень”), Євген Галич (O.Torvald), Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Мирослав Кувалдін (“The ВЙО”), TAYANNA, MamaRika, Ivan NAVI, Марія Яремчук, групи Green Grey, Yurcash і інші.

Проникливі та чуттєві композиції Андрія Кузьменка зазвучали по-особливому. Під вогники ліхтарів багатотисячний натовп меломанів виконували популярні пісні Кузьми, а зірки ділились спогадами та щемливими словами про покійного артиста. Відтак мережу заполонили фото та відео з масштабного концерту.

Всі так круто співали! Думаю, Кузьмі сподобалось би,
– поділилась враженнями Джамала.

View this post on Instagram

#кузьмаforever

A post shared by Dmitry Shurov (@dmitry_shurov) on

View this post on Instagram

І байдуже, що про тебе горять. Правда це, чи ні. Поки ти відкриваєш щось добре в мені, мої нові грані, нові інтонації, я буду йти на твоє світло. Хто б міг подумати, що я зможу от так сама спонтанно зірватися і поїхати на концерт. І ти знаєш, я ні разу про це не пожаліла❤️ Тепер можу з легкістю сама їхати в нові міста😹 Люблю тебе, моя @tina_karol #кузьма50 #тінакароль #тинакароль #tinakarol #fantina #фантина #аренальвів

A post shared by Мій матеріал із концертів👑 (@chyo_kris_fantina) on

View this post on Instagram

#кузьма50 🤘🏽

A post shared by Vlad Karaschuk (LAUD) (@laud_vk) on

View this post on Instagram

#кузьма50 #юркеш

A post shared by Antonina Haievska (@antoninahaievska) on

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини