Кучма зробив передвиборче звернення до українців

2103
Кучма

Другий президент Леонід Кучма закликав співвітчизників прийти 31 березня на виборчі дільниці і проголосувати за зміни.

Про це він сказав в інтерв’ю журналістам у п’ятницю в Києві, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Я, перш за все, хочу звернутися, щоб сказати – прийдіть, люди добрі, на вибори. Тому що сьогодні перед Україною стоїть завдання – який шлях ми оберемо”, – заявив він.

Кучма вказав на необхідність змін у країні. “Ми бачимо, в якому стані сьогодні перебуває Україна. Можу трошки алегоріями сказати – ми практично побудували паркан розмежувальний в Україні, сьогодні є дві України, а це жах!” – підкреслив колишній очільник держави.

“Я згадую, що завжди у нас було гасло -” За єдину Україну!”, про це ми забули. Тому що їх дійсно сьогодні дві, і одна намагається диктувати всім свою волю, а це шлях в нікуди”, – додав він.

Екс-президент заявив, що наразі Україна займає “останнє місце в усіх рейтингах, перш за все, з точки зору економіки”.

“Економіка у нас нижче плінтуса, машинобудування взагалі сьогодні, можна сказати, не існує, залишки тільки … Економіка на першому місці повинна бути сьогодні. Тому що коли ми говоримо про армію, то як будувати Збройні сили і потужну армію, якщо економіки немає у нас? Ось тому треба над цим думати в першу чергу”, – висловив переконання Кучма.

За його словами, в Україні є й інші недоліки. “Ну а далі там стільки проблем! Головне, щоб зацікавленість була в іноземного інвестора – в таку країну, де не працює правова система, ніхто не прийде, а без іноземних інвестицій нічого не буде”, – сказав він.

“Отже головне – прийти на вибори й віддати свій голос. У нас же люди добре розуміють, чого вони хочуть завтра, ось за завтра і треба проголосувати”, – підсумував другий президент.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини