“Крим – це Україна!” Кікабідзе публічно назвав Росію окупантом (відео)

1549

Легендарний радянський актор і співак грузинського походження Вахтанг Кікабідзе назвав Крим територією України, а Росію – окупантом.

Гучну заяву він зробив в інтерв’ю Крим.Реаліі, пише Обозреватель.

За словами співака, ніякої історичної справедливості в подіях 2014 року немає.

“Я виріс зі знанням того, що Крим – це Україна. Хоча нам і розповідали, що територію Україні якийсь дідусь подарував… Це чистої води окупація. Ніякої історичної справедливості в цьому немає. У Росії дуже багато громадян радіє, що Путін починає окупувати маленькі території. Їм подобається, що він – загарбник, а тих, кому не подобається, дуже мало”, – сказав Кікабідзе.

Актор підкреслив, що територіальні втрати України несумірні з грузинськими, і українці не стануть миритися з цим.

“Абхазія і Південна Осетія дуже маленькі, тому це зовсім інша розмова. До того ж, українці – за своєю натурою націоналісти, у них це сидить в крові. Вони просто так руки вгору не піднімуть і не здадуться. Це треба розуміти в тому сенсі, що сьогодні анексований Крим, і ніхто не знає, чим все закінчиться. Те, що у нас буде тільки гірше, – ми, грузини, знаємо. А з Україною так жартувати не можна!” – зазначив Кікабідзе.

“Історія Криму, Абхазії і Південної Осетії схожі в тому, що у нас все почалося із закликів про допомогу. В Криму теж говорили:” Допоможіть нам!” – ось їм допомогли”, – підсумував грузинський співак.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини