“Краще бути атеїстом, ніж ходити до церкви і зневажати ближніх” – папа Франциск

5669

Нещодавно папа Франциск зустрівся з віруючими і виголосив дуже полум’яну промову.

За його словами, краще бути атеїстом, ніж ходити до церкви кожен день, але при цьому продовжувати критикувати навколишніх.

“Як часто ми бачимо людей, які відвідують церкву майже кожного дня, але виходячи з неї, продовжують ненавидіти людей і робити їм прикрості, – сказав папа Франциск.

Таким краще бути атеїстами. Якщо ви ходите до церкви, то поводьтеся гідним чином, будьте прикладом для інших.

“А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять в синагогах та на перехрестях, зупиняючись, молитися, щоб їх бачили люди”, – йдеться в Євангелії від Матвія.

Багато християн вважають, що молитва – це нескінченна балаканина. Вони розмовляють з Богом, як папуги. Ні, молитися потрібно серцем”.

Папа Франциск згадав, що в світі все більше людей відчуває самотність, особливо це стосується дітей та підлітків. Вони не мають жодної рідної душі.

Обійми й увага батьків – ось найкращий засіб від тривоги і самотності, на думку Папи Римського.

У своїй проповіді Франциск закликав католиків розвивати світ так, «як мати веде вперед дітей», заявивши, що «світ, який дивиться в майбутнє без погляду матері, короткозорий».

«Він цілком може збільшити свій прибуток, але ми будемо жити не як брати і сестри», – сказав Папа Римський.

Він підкреслив, що «героїзм проявляється в самовіддачі, силі та співчутті, мудрості та в лагідності».

Людям не обов’язково сповідувати певну релігію, ми повинні жити в гармонії з собою і навколишнім світом, нам потрібно прийняти той факт, що всі люди різні, і кожен має право на свою точку зору.

Не головне дотримуватися обрядів, а чинити добрі справи, допомагати тим, хто цього потребує. Навіть звичайнісінька посмішка здатна змінити чиєсь життя.

Ви згідні з думкою папи Франциска?

Джерело: tutkatamka.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини