Концерт у Львові до 50-річчя Кузьми: організатори повідомили імена виконавців

2199

15 вересня на стадіоні «Арена Львів» відбудеться великий концерт до 50-річчя Кузьми Скрябіна. До Львова приїдуть понад два десятки музикантів і виконають пісні гурту «Скрябін». Початок концерту о 19:00.

Раніше організатори не повідомляли імен усіх виконавців, які виступлять на концерті у Львові. Було відомо, що участь у події візьме понад два десятки українських виконавців.

«15 вересня на «Арені Львів» відомі і маловідомі пісні гурту «Скрябін» співатимуть Джамала, Тарас Чубай (гурт «Плач Єремії»), вокальна формація «Піккардійська Терція», Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров (Pianoбой), Сергій Танчинець (гурт «Без Обмежень»), Женя Галич (гурт O.Torvald), Арсен Мірзоян, Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Євген Толочний, Мирослав Кувалдін (гурт «The ВЙО»), TAYANNA, Сергій Кузін та Соня Сотник, Віктор Винник (гурт «Мері»), MamaRika, Ivan NAVI, LAUD, Ольга Горбачова, Марічка Яремчук, гурти Green Grey, Yurcash, «Однин в Каноє», «Лесик Сам» та інші», – повідомили організатори.

Усіх секретів і сюрпризів концертної програми організатори не розкривають, але зазначили, що готується кілька несподіваних зіркових дуетів.

«Гігантська сцена, найкращі звук та світло, оригінальна відеографіка, – ті пісні, які залишив нам Кузьма, заслуговують на найкраще! Варто додати, що технічне забезпечення концерту «Кузьма-50» зовсім недавно відмінно запрезентувало себе на концерті американської групи Imagine Dragons на «Олімпійському» у Києві. Стадіон «Арена Львів» таких потужних звуку та світла досі не бачив», – повідомила Галина Гузьо.

Квитки на концерт «Кузьма-50» коштують від 450 до 1600 грн. Їх можна придбати за посиланням.

До слова, у день 50-річчя Кузьми компанія-організатор презентувала в мережі кліп на пісню «Сам собі країна». У кліпі використали кадри, які були зняті ще вісім із половиною років тому у Дніпрі, а побачили світ тільки зараз.

Джерело: Zaxd.net

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини