Коли замість амортизатора – памперс: В Україні зафіксували рекорд “наймолодша дитина, яка катається на роликових ковзанах”

1225

Чемпіонці – рік і чотири місяці. Ще не дуже говорить, проте вже стоїть на роликах. В Україні зафіксували рекорд “наймолодша дитина, яка катається на роликових ковзанах”. Олівії Шпитко лише рік і чотири місяці. І вона перевершила попереднє досягнення маленької киянки, яка навчилася їздити на роликах у рік і сім місяців. Проїхати дистанцію Олівії не завадили ані великий шолом, ані ролики більші на кілька розмірів.

Дівча із пляшечки з соскою смокче молоко і міцно тримає маму за палець, щоби не втратити рівновагу. Попри те, що Олівії Шпитко лише рік і чотири місяці, на ролердромі вона частий гість. Дівчинка завбільшки майже 80 сантиметрів. Для таких маленьких спортсменів ще навіть роликів не виготовляють, утім батьків це не зупинило.

Мама юної спортсменки Руслана Костіна каже: “Ми б із задоволенням одягли на неї захист. Немає захисту такого розміру. Ми ледь шолом їй знайшли. До сих пір цей шолом найменшого розміру спадає. Ролики теж, до речі, в неї на чотири розміри більші ніж треба. Це взагалі навіть в Україні таких немає. Якщо вона дійсно падає, то памперс амортизує”.

Старший брат Олівії – Ліонель – на роликах їздить із півторарічного віку. Утім нині обходиться без них. Бігає за сестричкою і допомагає їй вставати, коли та падає. П’ять разів на тиждень Олівія відвідує тренування. Заняття триває годину.

Тренер дівчинки Сергій Бобровський розповідає про стиль катання своєї підопічної: «Ганяє, виконує завдання. Вона їде навколо фішок, вилазить на маленький трамплінчик, тренує ніжки. Розвиток, координацію, які дають ролики і баланс , – це навіть дуже корисно для такої дитини».

На ролики маленьку спортсменку поставили, коли їй виповнився рік. І попри те, що вона не вміла навіть впевнено ходити, кататися навчилася швидко, зауважує тренер. Досягнення дівчинки фіксують представники Національного реєстру рекордів України.

“Наймолодша дитина, яка стала на роликові ковзани. Вона чудово катається, вона вільно себе почуває. Ми встановлювали і реєстрували вже рекорд маленької киянки Варвари Медведь. Їй був рік і сім місяців”, – говорить керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Маленька рекордсменка здивувала навіть матір. Руслана, зізнається, сама на ролики ставати не ризикує: “Якщо я стану зараз, то я вас здивую падіннями. Олівія в цьому плані чемпіон!”.

Джерело: 5 канал

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини