Коли молода матуся Джамала повернеться на екрани

1399

Вчора, 27 березня, тренер Голосу країни вперше стала мамою. Сьогодні на своїх сторінках у соціальних мережах зірковий тренер поділилась радісною новиною – 27 березня Джамала вперше стала мамою.

Наразі артистка всі подробиці щасливої події тримає у таємниці, але вже зізналась, що первістком став хлопчик, а також розсекретила ім’я малюка.

Про це розповідає 1+1.

Наш маленький принц. Емир-Рахман Сеіт-Бекір огли Сулейманов», – підписала світлину Джамала.

Більше цікавих подробиць про радісну подію від молодої мами можна буде дізнатись під час прямих ефірів Голосу країни, які стартують 15 квітня на телеканалі 1+1.

Нагадаємо, цієї неділі у Голосі країни стартують нокаути, за правилами яких на сцені будуть стояти 4 крісла, призначені для чотирьох вокалістів з кожної команди, які пройдуть до прямого ефіру. Учасники не знають заздалегідь, у якій послідовності виходитимуть на сцену. Одразу після виступу тренер відправляє першого вокаліста на крісло № 1. Якщо учасник, який виступає після нього, заспівав краще, то він посідає перше крісло, а попередній артист буде змушений пересісти на друге. Цікаво, що тренер може як відправити додому учасника, так і надати йому місце.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини