Кіно просто неба у Львові – 1 червня стартує сезон

9571

Цієї п’ятниці в Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові стартує проект «Кіно в парку». Львів’яни матимуть змогу безкоштовно переглядати фільми просто неба у гарному товаристві.

“Газони вже покошено, екран поставлено, мультфільм обрано!
Цієї п’ятниці, з нагоди Дня дитини, з 21:45 дивитимемось «Монстри на канікулах»! “- запрошують організатори

Це – історія графа Дракули, власника «Готелю Трансильванія», де монстри зі всього світу можуть відпочити від людської цивілізації

Дракула запрошує деяких з найвідоміших монстрів, щоб відсвяткувати 118-й день народження своєї дочки Мейвіс. Коли “заборонений для людей готель” несподівано відвідав звичайний 21-річний мандрівник на ім’я Джонатан, Дракула має захистити Мейвіс від закоханості з ним, перш ніж гості дізнаються, що в замку є людина, яка може поставити під загрозу майбутнє готелю і його кар’єру.

Щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі усі охочі зможуть переглядати кінострічки просто неба безплатно. Показ фільмів відбуватиметься на галявині перед головним входом у парк. Фільм для недільного перегляду зможуть обирати самі глядачі.

Початок фільмів запланований орієнтовано на 21:45. Нічні кіносеанси від п’ятниці до неділі у парку культури триватимуть аж до кінця вересня. Вхід безплатний.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини