Кілька ідей декору до Хеллоуїну (фото,відео)

3341

Цей день овіяний міфами і легендами. Когось свято нечисті лякає, хтось його не розуміє і не сприймає. Але ти тільки уяви, скільки радості принесе тобі підготовка до Хеллоуїну і як радісно буде відзначати цей день у колі друзів.

Заздалегідь потрібно подбати не тільки про святкове меню, вирізання гарбуза і костюми, але і про прикрашання столу, – пише Tochka.net

Декор до Хелловіну
Декор до Хелловіну © depositphotos

Як задекорувати будинок і зробити його по-справжньому жахливо привабливим, читай в нашому матеріалі.

Ідея декору до Хеллоуїну №1 – Використовуй кольори свята – чорний і жовтогарячий

Традиційні кольори Хеллоуїна – яскраво-оранжевий (колір гарбуза) і чорний (символізує нечисть і темні сили).

Також у святковому оздобленні використовуються готичні поєднання чорного і білого або червоного, рідше зустрічається темно-зелений і фіолетовий.

Будь-який декор в цих колірних поєднаннях створюватиме атмосферу справжнього американського Хеллоуїна. Ти можеш постелити чорну скатертину і розкласти помаранчеві серветки або розвісити по будинку гірлянди цих кольорів.

Декор до Хелловіну
Декор до Хелловіну © depositphotos

Ідея декору до Хеллоуїну №2 – Додай елементів готики

Спробуй використовувати для сервірування столу незвичайні келихи, чорні кільця на серветки, старовинні книги, свічки, а також череп, поставлений на чолі столу. Відмінно буде виглядати скатертина з готичним принтом, вона допоможе додати «родзинку» до оздоблення сервірування.

Можеш також знайти в бабусиній шафі старовинні канделябри і свічники і розставити їх вздовж столу, а також зробити з ниток павутину і завісити нею стіни своїх кімнат.

Декор до Хелловіну
Декор до Хелловіну © depositphotos

Ідея декору до Хеллоуїну №3 – Зроби композицію з гарбузів

Цей незмінний атрибут Хелловіна тобі просто необхідний. Ти можеш не обмежуватися вирізанням одного класичного гарбуза-ліхтаря, а зробити ще кілька композицій. Будуй з гарбузів башточки і піраміди і виставляй їх по кутах будинку. Вирізай пики з різними емоціями і став у центрі столу. Для романтичних натур, можна зробити композицію з помаранчевого плода і квітів.

Декор до Хелловіну
Декор до Хелловіну © depositphotos

Ідея декору до Хеллоуїну №4 – Павуки, кажани і привиди

Вирізай і роби власноруч різну неприємну живність – це ж Хеллоуїн. Прикрась стіл кажанами з картону – їх можна причепити на довгі шпажки і увіткнути в страву. Або зроби привид своїми руками, обернувши кульки або м’ячі шматками білої тканини. Павуків можна купити іграшкових і розкидати по будинку. У цій справі головне знати міру, прикраса має привести гостей у захват, а не налякати до жаху і зіпсувати апетит.

Декор до Хелловіну
Декор до Хелловіну © depositphotos

Ідея декору до Хеллоуїну №5 – Будь оригінальною

Відьмина шапка, гарбуз, мітла, свічки і кажани – це дуже красиво, але злегка банально. Тим, хто святкує Хеллоуїн не перший раз хочеться чогось більш оригінального. Прояви фантазію і додай містичному декору свіжості. Наприклад, використовуй в оздобленні будинку сов – ці нічні птахи чудово підійдуть для створення загадкової атмосфери і зможуть підкреслити незвичайність приводу для зустрічі та вечірки. Можна також розвісити по будинку великі свічники темних відтінків. Свічки в декорі для Хеллоуїна будуть більш ніж доречні.

How to Make a Marshmallow Web Ghost Cake

Did you know marshmallows make the best cobwebs?? BOO! 👻 👻 👻 So cool, SprinkleBakes! BROWSE OUR BEST HALLOWEEN RECIPES: https://foodtv.com/Halloween

Gepostet von Food Network am Freitag, 12. Oktober 2018

Nightmare Before Christmas-Inspired Jack-o-Lantern Cake

When the Pumpkin King becomes a pumpkin CAKE 💀🎃 In love with this Nightmare Before Christmas-Inspired masterpiece, Letterpress Bakery!Catch more spooky treats on a new #HalloweenBakingChampionship > Tonight at 9|8c!

Gepostet von Food Network am Samstag, 13. Oktober 2018

Halloween Party Punch

This is the ULTIMATE party punch that will be the star of your Halloween party! 🎃Get the recipe: https://tasty.co/recipe/halloween-party-punch

Gepostet von Tasty am Sonntag, 21. Oktober 2018

Halloween Brownie Bites

Get in the Halloween spirit with these festive brownie bites 🎃!FULL RECIPE: https://tasty.co/compilation/halloween-box-brownie-bitesNow you can buy our favorite kitchen utensil set here: http://bit.ly/2lmDzJ9 (Just so you know, we'll make some money if you use this link.)

Gepostet von Tasty am Freitag, 27. Oktober 2017

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини