Христина Соловій випустила романтичний кліп нп пісню “Про весну”

1905

Українська співачка Христина Соловій випустила романтичний кліп на пісню “Про весну”. Дивіться чуттєве відео та вчіть текст ліричної композиції разом із нами!

Пісня “Про весну” з другого альбому Христини Соловій “Любий Друг” вже давно підкорила шанувальників музики. Відтак, зірка вирішила потішити фанів кліпом на цю композицію – пише радіо Максимум

Прем’єра відео відбулася 15 травня. У романтичному ролику співачка знялась на території архіву-музею літератури і мистецтва України, де творили музиканти, художники та літератори. Як зізналась сама Соловій, атмосфера та інтер’єр кімнат нагадав їй бабусин дім в Дрогобичі.

“Старенька радіола, гіпсові бюсти Тараса Шевченка і Лесі Українки, смарагдовий п’ятдесятитомник Івана Франка і друкарська машинка, а за вікном  весняні сади з квітучими плодовими деревами. Багато з цих предметів люди мого покоління пам‘ятають з дитинства. Мені б хотілось, аби вони зазирнули до кімнат своєї пам’яті і пригадали ці картини, відчули атмосферу того часу. Музей Ванди Василевської, ніби переніс мене на 20 років назад. У дитинстві саме бабуся навчила мене веснянок і гаївок. Одна із яких  Подоляночка, що відтворюється у відео”– поділилась виконавиця.

Дивитись онлайн новий кліп Христина Соловій – Про весну:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини