Христина Соловій – Любий Друг: новий альбом, який проймає до мурашок

2368

Молода українська співачка Христина Соловій випустила свій перший авторський альбом. Нова платівка отримала назву “Любий друг”. Слухайте та насолоджуйтеся ліричними піснями, які пробирають до мурах!

Після альбому лемківських пісень в сучасному аранжуванні Христина Соловій представила другу платівку, але цього разу – вже авторських пісень. На запис “Любого друга” виконавиця витратила близько 1,5 року і повністю змінила склад музикантів. У новий альбом ввійшли 11 пісень, авторкою музики і слів яких виступила сама співачка.

Про це повідомляє радіо Максимум

Крім уже знайомих нам “Fortepiano”, “Шкідлива звичка”, “Хто, як не ти?”, “Про весну”, Соловій презентувала нові пісні – “Любий друг”, “Океан”, “Хвиля”, “Поки любиш”, “Бути людьми”, а також адаптації вірша Франка “Стежечка” та осучаснену версію народної композиції “Оченька мої чорні”. Слухайте та насолоджуйтеся!

“Альбом авторських пісень натхненний особистими історіями та спогадами. Саунд сповнений ностальгічною кінематографічною атмосферою, а лірика – чуттєвим драматизмом. Крізь сюжети пісень прослідковується збірний образ ліричного головного героя – “Любого Друга” головної героїні. Вона захоплюється його чоловічою енергією та оспівує своє захоплення. Він soulmate головної героїні, але він залишається в минулому, як спогад на згадку”, – поділилася Соловій.

Завантажити альбом можна тут:

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини