“Хр*н з ним, буду продюсером!”: таксист з Вінниці вмовляє пасажирів співати караоке і викладає це в YouTube (відео)

243

Музикант-любитель Андрій Турко працює таксистом у Вінниці, свої послуги він пропонує пасажирам безкоштовно. За умови, що вони добре заспівають у караоке.

Таксист пропонує пасажирам заспівати пісню на їх вибір і знятися у відеоролику для YouTube-каналу CRAZYTAHO KARAOKE. Натомість — пропонує знижки або навіть безкоштовну поїздку, розповідає НВ.

“Звідки з’явилася ідея зробити такий канал? Це все низка маленьких випадковостей. Це не рік тому, це не три роки тому, це навіть не 10 років тому. Перші спроби створити караоке-мобіль були вже у 2001−2002 році”, — розповідає водій в одному зі своїх відео.

Сам Андрій Турко — переселенець з Петровського, Луганської області. Вже багато років він займається написанням і виконанням пісень. Кілька років тому Турко брав участь у програмах Шанс і відбірковому турі шоу Х-фактор.

Як зізнається сам автор програми, для нього подібне хобі – це можливість спробувати сили в продюсуванні і відкрити нові таланти.

«Хлопці, ми шукаємо таланти. У кого є тексти пісень — шліть нам, у кого є хороша музика — шліть нам. Спробуємо почати роботу. Давайте брати участь, колаборуватися. Давайте зробимо бенд! Хрін з ним, я готовий на роль продюсера!», — зазначає Турко.

У США існує аналог шоу з голлівудськими зірками — Carpool Karaoke. Його веде британський комік Джеймс Корден у межах ток-шоу The Late Late Show на американському телеканалі CBS. У шоу брали участь такі відомі виконавці як Адель, Sia, Стіві Уандер, Іггі Азалія, Джастін Бібер, Елтон Джон та інші.