“Хоче миру!” Папа Франциск зворушливо згадав про Україну на Різдво

1306

У своєму щорічному різдвяному посланні світу Urbi et Orbi 25 грудня Папа Римський Франциск згадав серед країн, які страждають від війни, і Україну.

Як повідомляє “Радіо Ватикану”, понтифік підкреслив, що наша країна палко прагне миру і побажав їй втілити цю мрію в життя.

“Нехай Відкупитель світу буде світлом дорогої України, яка хоче конкретних рішень на користь тривалого миру”, – сказав глава Католицької церкви в день Різдва Христового за григоріанським календарем.

Свою промову Франциск традиційно оголосив з лоджії базиліки Святого Петра, з якої звернувся до Риму і всього католицького світу.

Також в посланні Папа Римський торкнувся теми біженців та необхідності встановлення миру в африканських країнах, на Близькому Сході (зокрема Сирії) та інших гарячих точках земної кулі.

“В людських серцях існує тьма, але більше є Христове світло. Існує тьма в особистих, сімейних, соціальних відносинах, але Христове світло є більшим. Тьма присутня в економічних, геополітичних та екологічних конфліктах, але більшим є Христове світло”, – підкреслив Франциск.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини