Хірург оплатив операцію на шийці стегна 64-річній пацієнтці після публікації в ЗМІ

2863

На сайті Gazeta.ua в розділі “Допомога” 2 листопада була інформація про 64-річну Надію Волошину з Кам’янки на Черкащині. Жінка потребувала операції на шийці правого стегна. В районній лікарні їй сказали, що вартість протеза і лікування становитиме близько 60 тис. грн. В січні жінка пройшла лікування в онкодиспансері. Із рідні має лише сина. Останні роки він не працював, бо доглядав свою психічно хвору бабу, а потім і матір. Історію жінки прочитав завідувач ортопед-травматологічним відділенням Черкаської обласної лікарні Вадим Шевченко. Придбав їй французький протез і оплатив ліки.

“Я давно практикую благодійні операції. Оплачую їх сам або шукаю спонсорів. Допомагаю лише одиноким і тим, хто має скрутне становище та постраждав у зоні АТО. Операцію Надії Волошиній призначив на 29 листопада. Застосував метод “бікіні”, коли в ділянці пахової складки виконується розріз, довжиною в 7-8 см. Через міжм’язовий проміжок вставляється титановий протез. Пацієнт вже через кілька годин стає на ноги. В Надії Волошиної ще в правому коліні був виражений артроз. Я його теж пролікував. Після операції жінка ходить самостійно, спирається лише на палицю. Це після того, що була два місяці лежачою. Після операції з “бікіні” пацієнтів виписуємо на 4-5 добу”, – розповів Cazeta.ua Вадим Шевченко.

12 грудня Надії Волошиній знімуть шви.

“Я вдячна Вадиму Вікторовичу за його доброту і щедрість, що він мене врятував. Бо я вже думала, що так пролежу до кінця свого життя, терплячи неймовірний біль. Велика подяка лікарям, лікарям-інтернам, реабілітологам, медсестрам, адміністраторам, молодшим медичним сестрам. Всі вони дуже чуйні до пацієнтів, приділяють всім велику увагу. Дякую сайту і небайдужим людям, які після публікації, перерахували мені понад 1,2 тисячі гривень допомоги. Буду молитися за всіх своїх рятівників”, – каже Надія Петрівна.

Вадим Шевченко з лютого поточного року започаткував соціальний проект. Допомагає одиноким і тим, в кого скрутне становище. Шукає спонсорів або оплачує сам.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини