Карпати 2018: як зекономити на зимовому відпочинку

2205

Сьогодні, гірськолижний спорт – недешеве хобі для жителів країни. Адже необхідно витрачати кошти не лише на транспорт, бронювання житла та харчування, а й Ski-паси та прокат спорядження. Проте, на відпочинку в зимових Карпатах можна значно зекономити. Як це зробити на сезон 2017-2018?

Щоб витратити менше на проживання, експерти радять бронювати курортне житло заздалегідь. Так, ще до старту сезону, популярні готелі в Буковелі, Славському та Драгобраті пропонували значні знижки до -60%, аби заповнити весь свій номерний фонд.

На даний момент, щоб не переплачувати, варто моніторити знижені ціни на проживання в Карпатах онлайн. Так, на крупному порталі усіх знижок та акцій України Скидочник, можна забронювати двомісний номер класу «Люкс» в Славському лише за 600 грн, замість 1000 грн. Або обрати чотирьох-денний відпочинок та провести Різдво в Карпатах за 2300 грн, а не 4300 грн. Актуальні пропозиції на курортне житло оновлюються кожного дня, тому, щоб зекономити, експерти радять переглядати знижки та обирати по-справжньому вигідні варіанти.

Варто також потурбуватися про харчування на території курортних містечок. Аби витрачати менше, можна готувати самостійно в спеціально облаштованих номерах з міні-кухнею, або включати сніданки та обіди під час бронювання житла.

Щодо Ski-пасів, то ключовий параметр ціни тут – сезонність. Найвищі ціни на катання і користування підйомниками припадають на новорічні свята, найнижчі – на початку грудня та в кінці лютого. Тому, щоб зекономити, варто відкривати сезон з першим снігом, відзначають експерти. Головне правило якого слід дотримуватися: купувати Ski-паси лише в офіційних представників, щоб не отримати прикрість і не переплачувати, через недійсний квиток, двічі.

Також, часто гірськолижний відпочинок дешевше бронювати одним пакетом послуг, які пропонують самі курорти або популярні туристичні агентства. Найкращі варіанти відпочинку в Карпатах завжди надаються на початок та кінець сезону. Тому варто постійно слідкувати за акціями на вищевказаному ресурсі, щоб не пропустити справді вигідні пропозиції.

Загалом, щоб зекономити на гірськолижному відпочинку 2017-2018, необхідно готуватися до нього вже зараз: бронювати курортне житло по знижкам, купувати Ski-паси та білети на транспорт заздалегідь.

Джерело: vsviti.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини