Як знайти себе та досягнути успіху: український кінематограф поповнився ще одним фільмом

1487
Фото: скріншот

Українська кіноіндустрія потихеньку набирає обертів. Зокрема, нещодавно на світ “народився” ще один український кінофільм, а така новина, безумовно, не залишить байдужими справжніх поціновувачів українського кіно.

Фото: скріншот

Художньо-документальна кінострічка під назвою “Покликання” – друга робота 25-річного режисера Станіслава Пуздряка. Перший документальний фільм «Immigraniada» був створений ним ще 3 роки тому. А нещодавно, 20 серпня, молодий і перспективний режисер оприлюднив свою нову роботу.

Кінофільм “Покликання” – справжня мотивація для тих, хто збирається опустити руки. Фільм про те, як досягти своєї мрії, незважаючи на перепони та ситуацію в країні. Про те, як піти з роботи, яку ненавидиш і знайти своє справжнє покликання. Про те, як навчитись жити в своє задоволення і відшукати себе.

“Покликання” складається з двох сюжетних ліній – документальної та художньої, кожна з яких містить безліч окремих інтерв’ю. У фільмі ми дізнаємось про неймовірні історії успіху таких українських зірок як Onuka, Sasha Boole і DaKooka. До того ж, серед акторів у стрічці присутні й випадкові люди різних професій, віку та поглядів. Та усіх їх об’єднує одне – вони точно знають, як реалізувати себе в цьому світі.

“Беручи інтерв’ю в українців різного віку, професій та поглядів, я шукав відповідь на питання “як досягнути поставлених цілей та взагалі як зрозуміти куди рухатись далі і кого потрібно слухати?

На щастя я знайшов ці відповіді та зібрав їх у фільмі тривалістю 60 хв. Фільм, що дав мені насправді зрозуміти, що успіх – це не пункт призначення, а захоплююча подорож, це напрям, у якому постійно потрібно рухатись”, – зазначає режисер.

Фільм можна переглянути у вільному доступі на Youtube:

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини