Як вибрати срібні прикраси

1388

Витонченість і краса білого металу прекрасно поєднується з різноманітними камінцями, а завдяки дизайну він підійде і до повсякденного, і до вечірнього образу. Прикраси з срібла популярні і затребувані завдяки доступній ціні, довговічності і міцності в шкарпетці.

Як придбати якісну срібну прикрасу?

Вибираючи срібні прикраси, можна зробити вдале придбання, яке буде радувати довгі роки, знаючи деякі нюанси. Експерт в ювелірному світі – компанія Злато надає свої поради:

  1. Важливо перевіряти наявність проби, клейма і бірки на товар. Це гарантія якості та безпеки, адже підроблені сплави можуть викликати алергію і роздратування.
  2. Купувати надійно тільки в ювелірних компаніях і магазинах, потрібно уникати сумнівних розпродажів, де заявлена ​​ціна вироби нижче собівартості.
  3. Краще уважно вивчати деталі і застібки, щоб не придбати прикраса з дефектом.
Фото ©Zlato

Сучасний асортимент ювелірних магазинів досить великий, а срібні прикраси представлені у великій кількості. Крім звичних нам магазинів і шоу-румів в торгових центрах, досить затребуваними стають онлайн покупки. Для того, щоб переконатися в надійності обраного інтернет магазину і не купити підробку, варто прочитати відгуки клієнтів про його роботу, переконатися в наявності гарантії, повернення і обміну, а також в зручності сервісу.

На що звернути увагу при покупці прикрас зі срібла?

Правильний вибір срібних прикрас – це також вибір вдалого дизайну і моделі виробу. Купуючи кільце, варто враховувати будову кисті і довжину пальців. Найбільш вдало виглядають широкі срібні кільця з масивними каменями на довгих і тонких пальцях, а для власниць коротких пальців кращий варіант – більш тонкі кільця, які візуально зроблять кість витонченою.

Фото ©Zlato

Витончені зап’ястя підкреслять тонкі браслети, а для широких оптимально буде вибрати масивний браслет з великими каменями. Варто акуратно підходити до вибору сережок і порівняти кілька моделей перед остаточною покупкою. Круглого обличчя підійдуть більш витягнуті сережки, а овального – круглі і великі. Гарну шию підкреслить намисто з дорогоцінними каменями або коротке кольє, довший змістить акцент на виріз сукні та красу бюста.

Прийнятні ціни, різноманітність і оригінальний дизайн срібних прикрас пропонують надійні інтернет магазини. Компанія  Zlato  рекомендує користуватися фільтрами і сортувати, які сподобалися прикраси для ідеальної покупки виробів зі срібла. З огляду на корисні рекомендації, придбання прикрас буде завжди вдалим.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини