“Я звертався не до команди, а до людини, яка хоче бути президентом”, – Джемілєв про відповідь штабу Зеленського

1792

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв прокоментував відповідь від штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського щодо окупованого Криму, заявивши, що звертався “особисто до Зеленського”

Про це Джемілєв сказав в ефірі 5 каналу.

“По-перше, я звертався не до штабу, а до людини, яка збирається бути президентом. І це не лише моє особисте звернення, це скомпоноване звернення моїх співвітчизників, які зараз на окупованих територіях”, – відмітив Джемілєв.

Він нагадав, що в зверненні було п’ять питань, які торкалися не лише Криму.

“Але і про те, що ви хочете встановити мирні добросусідські стосунки з РФ. Але оскільки не ми нападали на Росію, не ми окуповували частину території Росії, не ми нав’язували Росії, як їй жити і в якому напрямі йти, то на які поступки ви збираєтеся йти, щоб задобрити Путіна? Чи не передбачає це визнання анексії Криму і окупації частини Донецької і Луганської області? Це не відповідь Зеленського, тому що команда – це така справа, завтра він може сказати: “Я не в курсі, і команди у мене немає, я її вигнав “. Тому я хотів би почути від самого Зеленського”, – сказав Джемілєв.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини