“Я мало з вами говорив, я займався країною”, – Президент Петро Порошенко записав чергове звернення до українців

693

У новому відеоролику Петро Порошенко зазначає, що Україна перетворюється на країну можливостей, а він як Президент не здається і буде боротися за державу. 

“Я не здаюся і не здамся, я буду боротися за Україну як Президент, як кандидат, як громадянин! 5 років тому ви довірилися мені. Я робив помилки, але мені точно не соромно за ці 5 років. Розумію, що мало з вами говорив – я займався країною. І тому зараз я намагаюся достукатися до вас усіма засобами. Використовую методи опонента, і можливо навіть виглядаю незвично, але я цього не боюся, якщо так ви мене почуєте!”, – написав Петро Порошенко

Буду боротися за Україну!

Я не здаюся і не здамся, я буду боротися за Україну як Президент, як кандидат, як громадянин!5 років тому ви довірилися мені. Я робив помилки, але мені точно не соромно за ці 5 років. Розумію, що мало з вами говорив – я займався країною. І тому зараз я намагаюся достукатися до вас усіма засобами.Використовую методи опонента, і можливо навіть виглядаю незвично, але я цього не боюся, якщо так ви мене почуєте!

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 18. April 2019