Гурт Freedom jazz пояснив свою відмову від участі у “Євробаченні-2019”

1182

Популярний гурт Freedom Jazz, який у нацвідборі на “Євробачення -2019” посів другу сходинку, повідомив причину своєї відмови представляти Україну у конкурсі, йдеться у “Світському житті”.

Після відмови MARUV від участі у конкурсі у Тель-Авіві, оганізатори нацвідбору звернулися до гурту і запропонували йому представляти Україну.

Однак відмова дівчат була достатньо туманною, оскільки вони сказали, що це не на часі, що багато справ, але зараз пояснили чому, так вчинили.

“Ну все ж таки MARUV обрали люди. Це була її перемога. Це не наше місце. Якщо б ми перемогли у нацвідборі, ми б з радістю представили Україну у цьому конкурсі. Але не таким шляхом. Ми всі в один голос вирішили, що ні, ми не їдемо, тому що ми другі. Так не чесно”, – заявили джазетки.

Також варто зазначити, що наразі у гурті залишилось дві вокалістки замість трьох. Анастасія, яка на 8 місяці виступала на нацвідборі таки пішла у декрет. Однак це не вперше, коли дівчина до останнього на сцені.

“Це вже вдруге. Свою минулу вагітність, вона також проводжала на сцені і одразу, майже за тиждень, відправилася до пологового. Минулого разу швидка стояла під залою виступу”, – повідомили дівчата, зазначаючи, що вагітність у них в колективі, це як вірус.

“Це як вірус. Зазвичай Анастасія запукає цей вірус, а потім тільки попереджає, щоб ми не пили після неї із склянки”, – пожартували вокалістки Freedom Jazz.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини