Гончарук придумав, де візьме гроші на будування доріг

1380

Новий уряд України збирається навести порядок із акцизами під час продажу пального. І за виведені із “тіні” гроші хочуть будувати більше доріг.

Про такі плани повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає “Інтерфакс-Україна”, – пише  gazeta.ua.

“У нас на наступний рік готується стратегія щодо доріг. Ми очікуємо, що кожен рік будемо значно збільшувати фінансування на будівництво доріг. Додаткові кошти плануємо отримати завдяки наведенню порядку зі сплатою акцизів – потрібно прибрати “тінь” із ринку паливно-мастильних матеріалів. У нас дуже багато заправок, із яких бюджет нічого не отримує. Ці гроші будуть у Дорожньому фонді”, – сказав Гончарук.

Додав, що хотів би вдвічі збільшити запланований минулим урядом обсяг фінансування дорожніх робіт на 2020 рік: поки що він передбачений у розмірі 75 млрд грн.

На думку Гончарука, Україна вибирає дуже мало коштів, які можуть бути їй запропоновані міжнародними фінансовими організаціями.

“Нам потрібно навчитися ефективніше працювати з нашими міжнародними фінансовими організаціями, тому що ми, за різними оцінками, вибираємо дуже незначну кількість коштів, які ми могли б вибирати. У нас є дешевий ресурс, просто потрібно навчитися з ним працювати”, – підсумував він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини