Головні фактори успішного лікування захворювань

2212

Учені-дослідники визнаної на національному та міжнародному рівні медичної дослідницької американської клініки Майо в Міннесоті зробили висновок, що у 80% випадках лікарі ставлять пацієнтам неправильний діагноз хвороби. Тому запорукою успішного лікування і інформативності практичних лікарів є достатня об’єктивність і якість лабораторних досліджень.

Зазвичай діагностичні процедури призначаються працівники медичного закладу після амбулаторного обстеження і опитування пацієнтів. Призначення щодо проведення певного виду обстежень роблять в залежності від поставленого попереднього діагнозу. Це можуть бути клінічні, біохімічні чи гістологічні дослідження. І тільки після одержання результатів обстеження призначається курс лікування.

Лабораторна діагностика − важлива допоміжна служба клінічної медицини

Клініко-діагностична лабораторія − це окремий структурний підрозділ поліклініки, лікарні, санаторію-профілакторію чи приватної клініки. Лабораторія працює з метою покращення якості надання медичної допомоги.

Робота з лікарськими препаратами та біологічними матеріалами вимагає наявності пристроїв спеціального призначення. Відповідно до Постанови Верховної ради України N 754 від 02.10.2013 року все клінічне лабораторне обладнання і витратні матеріали повинні відповідати вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів для лабораторної діагностики. Тобто, повинно бути інноваційним, високоточним, швидко працювати. До прикладу для забору зразків біоматеріалу та проведення найпростіших мікроаналітичних досліджень лаборанти часто використовують предметно скло. Щоб зразки взятого біоматеріалу не спотворювались, скло повинно бути із ідеально рівною плоскою поверхнею і прозорістю; мати стандартизовані розміри, по всій площі рівномірну товщину і шліфовані краї. Основною вимогою також є стійкість до впливу хімічно активних речовин, що застосовуються під час лабораторних досліджень. Саме таке предметне скло в МедТехніці продається по доступній ціні.

! Інформація до відома. Рідні Медтехніка − це велика мережа магазинів (52) в Україні. Замовлення приймаються через електронну платформу інтернет-магазину, який працює 24 год на добу. Компанія імпортує і продає медичну техніку , різні товари для здоров’я, реабілітації найкращих світових виробників без посередників, тому ціни невисокі. Все лабораторне обладнання сертифіковане та відповідає міжнародному стандарту ISO.

До загального спеціалізованого обладнання належать:

  • центрифуги, апарати для визначення гемоглобіну, глюкози, біохімічних аналізів крові, сечі тощо;
  • холодильні та морозильні камери;
  • терези, термостати, дозатори.

Холодильні та морозильні камери необхідні для тимчасового зберігання або тривалої архівації дослідних зразків, контролів, реагентів, сироваток та вакцин.

Центрифуги використовуються для розподілу біологічної рідини на фракції під впливом відцентрової сили, що виникає в процесі обертання. Вони мають різне меню (таймер, швидкість обертання, звуковий сигнал, кришка, що автоматично відкривається і так далі).

Термостати служать для виконання методик, пов’язаних з культивуванням або витримуванням при певній температурі для проходження специфічних реакцій. Можуть бути сухоповітряні, водяні та охолодні (кріотермостати). Основні вимоги до термостатів – стабільна підтримка заданої температури.

Наразі лабораторна служба у зв’язку із останніми подіями в Україні виглядає не досить привабливо: не вистачає реактивів, наборів, контрольних матеріалів. Але у той же час доступність спеціалізованого обладнання на належному рівні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини