Генерал Глуховеря відповів Зеленському на вимогу піти з посади начальника поліції Дніпропетровської області

905

Начальник поліції Дніпропетровської області Віталій Глуховеря повідомив на своїй сторінці в Facebook, що вважав дані конфліку вичерпними і обіцяє надати всі докази слідчим.

«Я готовий надати будь-яку інформацію для проведення об’єктивного розслідування цього інциденту. Коли це сталося особисто вислухав сторони конфлікту і був готовий для прийняття рішення до притягнення до відповідальності винного. Однак мене запевнили про вирішення конфлікту », – пише Глуховеря при цьому не називаючи ім’я винного, – пише Старко .

Начальник поліції додав, що розібратися в ситуації – справа честі.

«Зараз надам свідчення і пояснення у цій справі слідчим. Вважаю справою честі розібратися в ситуації! Справедливість для мене єдина цінність! Завжди стояв на стороні правди і захисту інтересів громадян! », – додав він.

Відзначимо, що на скандальному відео є фрагмент з бесідою генерала Глуховері з патрульними де він запитує у них, чи доводили до їх відома де чий автомобіль. Патрульний відповів, що доводили і додав, що це не привід їх не затримувати.

Нагадаємо, в Мережі з’явилося відео, як спецназ КОРД за наказом генерала поліції Глуховері затримав патрульних, які виписали штраф його водієві. У зв’язку з цим ГБР завело справу за статтею «перевищення службових повноважень».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини