“Франкфуртський аеропорт. Проходжу паспортний контроль. Прикордонник каже: “У вас дуже гарна країна…Але люди майже не посміхаються”

3132

21 лютого український політик та народний депутат України Борислав Береза на своїй сторінці у Facebook поділився історією, яка трапилася з ним в одному з німецьких аеропортів. 

“Франкфуртський аеропорт. Проходжу паспортний контроль. Прикордонник запитує:
– Deutsch? English?
– Sorry, but only English.
Далі йде низка питань про мету візиту, тривалості поїздки і коли планую повертатися. Відповів. В процесі діалогу обмінялися жартами. У підсумку мені повертають паспорт з в’їзним штампом. Беру український і закордонний паспорти. Він мені каже на прощання:
– У вас дуже гарна країна. Тільки люди не посміхаються. Я був в минулому році. Мені сподобалося. Але люди майже не посміхаються. Бажаю Вам отримати задоволення від поїздки і побачити більше посмішок, ніж бачив я.
Приємний хлопець. Щирий. Але у мене в голові засіла думка – так може спробуємо більше посміхатися? Не для цього хлопця і не для інших іноземців. Для себе. Тільки щиро. А для цього треба бути менш агресивними і більш доброзичливими. І не тільки по відношенню до іноземців, але і по відношенню один до одного. Давайте все ж будемо коректніше, добрішими і усміхнені. Це ж нам не важко?”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини