Фотографії Чорнобиля, від яких вам стане моторошно

6133

Інфрачервоні фільтри, як відомо, надають фотографіям якийсь таємничий і навіть трохи моторошний вигляд. Навряд чи це необхідно при фотографуванні такого й без того страхітливого об’єкту, як сумнозвісна Чорнобильська АЕС та її околиці, але фотограф з Білорусії Володимир Мігутин вирішив перевірити, як буде виглядати всім забуте і покинуте місце трагічної аварії у цьому незвичному світлі.

Загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга», досі височіє над безлюдними лісами Чорнобильської зони відчуження.Володимир Мігутин народився в Білорусії в 1986 році – в рік наймасштабнішої катастрофи XX століття. Через 5 років його сім’я залишила батьківщину і виїхала за кордон. Через 27 років фотограф вирішив повернутися на Україну і подивитися, як що змінилося. «Ідея відвідати Чорнобиль прийшла в мою голову раптово. Я знайшов білоруську групу, яка мала ліцензію на відвідування зони відчуження. Можу сказати, що там панує якась неймовірна атмосфера. Через 30 років, як люди покинули це місце, природа повертає собі свої права, повільно знищуючи творіння людини», – ділиться своїми враженнями Володимир.

15 унікальних фотографій Чорнобильської зони відчуження, якою ви її ще ніколи не бачили

1. Цю доброзичливу лисицю прозвали Саймоном. Тварина часто наближається до груп людей, які відвідують зону відчуження, для того, щоб випросити трохи їжі.

2. Прип’ять – «місто-привид»

3. Озеро на території Чорнобильської зони відчуження

4. Метелики і квіти в лісі неподалік від Чорнобильської АЕС

5. «Алея мертвих селищ» – доріжка в міському парку міста Чорнобиль, усіяна табличками з назвами населених пунктів, які зачепила аварія.

6. Те саме 26-ти метрове колесо огляду в парку розваг міста Прип’ять, яке стало своєрідним символом жахливої катастрофи…

7. Атракціони, на яких вже ніхто і ніколи не буде кататися…

8. Спортивний зал в місті Прип’ять

9. Старе фортепіано в концертному залі міста Прип’ять

10. Величезний ківш, яким розгрібали завали реактора ЧАЕС після аварії.

11. Загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга», досі височіє над безлюдними лісами Чорнобильської зони відчуження.

12. Плавальний басейн, Прип’ять

13. Новий саркофаг над четвертим аварійним енергоблоком Чорнобильської АЕС

14. Покинута ферма в Чорнобильській зоні відчуження

15. Старий тролейбус на одній з чорнобильських звалищ

Джерело: uagolos.com

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини