Флешмоб UnitedUkraine: в акції на підтримку України взяли участь українці з усього світу (ФОТО)

1223
Флешмоб United Ukraine розпочався 10 січня 2018 року. У соцмережах публікують фотографії з різних куточків світу

Українці, які проживають у різних частинах світах, беруть часть у міжнародному флешмобі на підтримку єдності України UnitedUkraine.

Так, у столиці Чехії Празі учні української суботньої школи сьогодні, 20 січня, долучилися до флешмобу, написав посол України у Чехії Євген Перебийніс на сторінці у Twitter.

Він опублікував фото школярів, які тримають у руках постери з написами «Україна Єдина».

«Урок Єдності у старших класах української суботньої школи «Ерудит» у Празі. Поговорили про події січня 1918 та 1919 років — 4-й Універсал, Злуку, Крути та інші важливі сторінки української історії. І звичайно ж приєдналися до флешмобу #UnitedUkraine», — написав посол.

Учні української суботньої школи у Празі twitter.com/YPerebyinis/

Співробітники українських посольств активно долучаються до флешмобу, публікуючи світлини з Бразилії, Канади, Білорусі, Південної Африки.

Флешмоб «United Ukraine» – міжнародна акція в соціальних мережах на підтримку України.

Традиційно проводиться в середині лютого і присвячений Дню соборності України. Люди публікують у соціальних мережах фото з постерами на підтримку єдності України та вказубють хеш-тег #UnitedUkraine.

Започатковано флешмоб у 2015 році. У 2016 році у флешмобі взяли участь понад 15 000 учасників із 68 країн світу, що розташовані на п’яти континентах.

Цьогоріч флешмоб стартував 10 січня.

Джерело: hromadskeradio.org

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини