”Фальш не живе довго”: Маша Єфросиніна різко висловилася про ”Танці з зірками”(відео)

4995

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна, учасниця 5 сезону “Танців із зірками”, яка покинула шоу минулої неділі, висловилася про несправедливість проекту.

На особистій сторінці в Instagram знаменитість відповіла на повідомлення своїх шанувальників, які закликають боротися із фальшю програми.

“Зрозумійте одну штуку: несправедливість, завжди була, є і буде. Це умовне поняття. Але я знаю напевне — фальш не живе довго. Вона не вічна. Ніколи в штучної землі не проростають кущі троянд. Це все тимчасово”, — зазначила вона.

Разом із цим у коментарях під постом телеведучої висловили припущення, ніби Єфросиніна покинула шоу лише з тієї причини, що до старту програми публічно засудила участь в ній Оксани Марченко — також української телеведучої, яка є дружиною одіозного політика Віктора Медведчука і кумою президента Росії Володимира Путіна.

Однак, судячи з усього, Єфросиніна не має наміру що-небудь робити.

Як підкреслила знаменитість у своєму пості, вона “перевертає цю сторінку свого життя”.

“Я настільки щаслива людина, що мені здається, що до цього проекту навіть цього не усвідомлювала. Яке ж це щастя, коли тобі не треба купувати ілюзію любові і відчуття, що тебе обожнюють. Не потрібно створювати картонний замок із захоплених вигуків у залі. Я вільна людина, яка має справжнє визнання і любов. Це дорого коштує”, — додала вона.

Джерело: Обозреватель

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини