“Дзвонив в дзвони”: Порошенко на Волині заліз на дзвіницю і звернувся до українців

1157

П’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко подорожує Україною і відвідує різні місця, для популяризації своєї партії перед виборами. Так, днями він побував у Волинській області, де вразив своєю поведінкою.

Зокрема, Порошенко відвідав Свято-Миколаївський храм у Жидичині Ківерцівського району, що недавно перейшов до Православної церкви України, а також монастир. Візит відбувся у четвер, 27 червня.

Привітавшись з усіма, Петро Порошенко з настоятелем монастиря і всіма іншими пішли в середину архітектурної пам’ятки. Отець Костянтин розповів Петру Олексійовичу коротко про святиню, експрезидент помолився біля ікон і рушив оглядати, як живуть монахи при монастирі.

Петро Порошенко був учасником церковної служби і взяв благословення у настоятеля місцевого монастиря. Однак, не обмежившись молитвами і отриманням благословення, Порошенко вирішив залізти на дзвіницю, щоб спробувати себе в ролі дзвонаря. В цей час подивитися на незвичайного гостя прийшли кілька десятків місцевих жителів, до яких прямо з дзвіниці з імпровізованою промовою звернувся експрезидент.

Джерело: Інфофакт

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини