DZIDZIO розказав про найстрашніший момент зі своїх поїздок в АТО

511

Відомий український співак DZIDZIO (Михайло Хома) розповів, як їздив виступати до українських бійців у зону АТО.

В інтерв’ю “5 каналу” співак згадав, як одного разу поїхав підтримати наших військових на передову, в Мар’їнку. За словами DZIDZIO, він співав перед бійцями в приміщенні лікарні, яка була розташована на самій лінії фронту, а поруч були позиції бойовиків.

Артист також зазначив, що сюди артистів з міркувань безпеки не пропускали, а потрапити туди йому вдалося завдяки знайомству з військовими. Коли DZIDZIO повертався назад, його разом з командою затримали українські прикордонники. Документів при собі в артиста не було. Виникла суперечка і дійшло аж до стрілянини із роззброєнням.

Дивіться виступ DZIDZIO в зоні АТО:

Утім, невдовзі виявилося, що це був розіграш, який спеціально влаштували DZIDZIO його фани – бійці АТО. “Міг добре накласти в штани”, – зізнався співак.

Треба цінувати життя, треба цінувати кожну хвилину, треба цінувати тих хлопців, які там є, які роблять дуже велику справу замість нас, бо вони захищають Україну, а ми тут деколи думаєм, чи здавати гроші, чи йти допомагати, чи не помагати. Щоб ті думки повибивати, то треба раз туди поїхати і пережити таке, як я пережив, – наголосив співак.

Дивіться відверте інтерв’ю з DZIDZIO:

Джерело: maximum.fm