Дитинку, яку залишили у «Вікні життя» у Сторожинці, охрестили Ярославом

1226

У документах йому записали прізвище «Мудрий»

Сьогодні у Сторожинецькому пологовому будинку охрестили хлопчика, якого залишили у «Вікні життя». Разом зі священниками його хрестили медичний персонал та породілля.

Як розповіла завідуюча пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ Валентина Манчуленко, лікарі вирішили назвати хлопчика Ярославом. У документах йому записали прізвище «Мудрий».

Нагадаємо, лікарі виявили у спеціальній кабінці маленького хлопчика, дбайливо загорнутого в ковдру та вдягненого в дитячий костюмчик. Разом з ним в пакеті виявили дорогу дитячу косметику, речі та записку з текстом «Щеплення всі є».

Хлопчика обстежили лікарі – він здоровий, віком 4-5 діб, вагою 3,09 кг та ростом 53 см.

– За два дні благодійники привезли до лікарні дитячі речі, підгузки, засоби гігієни, – зазначає Валентина Манчуленко. – Ми отримали дуже багато дзвінків та повідомлень від людей, які бажають усиновити хлопчика. Але є процедура. За два місяці мама може забрати немовля, якщо вона юридично доведе, що це її дитинка. Якщо ж за цей період його мати не повернеться, дитину передадуть у Будинок немовляти, де потім будуть вирішувати питання про усиновлення.

Це вже другий випадок на Сторожинеччині. У листопаді 2016 року до «Вікна Життя» вперше поклали дитину – також хлопчика. Тоді в лікарні його доглянули та охрестили Михайликом, а пізніше він знайшов нову сім’ю.

Джерело: promin.cv.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини